Trápí Vás ALERGIE?

17.04.2018 07:28

Metoda EFT velmi rychle a účinně pracuje i s ALERGIEMI různého druhu, ať už se jedná o "klasické" alergie na pyly (tzv. senná rýma), prach, zvířecí srst či peří (roztoči), které nám ztěžují dýchání nosem a projevují se otokem sliznic a výtokem z nosu nebo podrážděním očí, nebo o časté alergie potravinové či alergie na různé kosmetické přípravky a mnohé další.

Alergie jsou typickým mentálním problémem, kdy psychika z nějakého důvodu naprogramuje své vlastní tělo tak, aby působilo proti sobě samému tím, že imunitní systém vyvolává nepřiměřenou reakci na obecně neškodné podněty (alergeny).

Pro terapii je ideální, pokud klient zná svůj alergen, tj. na co je alergický, a to, jak se jeho alergie projevuje (svědění, kýchání, vyrážka apod.). Práce pak bývá zpravidla rychlejší. Není to však podmínkou.

Úleva většinou nastává již po prvním sezení. Poté následuje časová prodleva, během které klient pozoruje nastalé změny s nimiž se pak při dalším sezení pracuje a "odťukávají" se zbytkové alergické projevy.Můžete využít výhodného terapeutického balíčku: https://www.eft-svitavy.cz/alergie/

Zpět

Vyhledávání

© 2019 Všechna práva vyhrazena.